0x1080x1070x1000x460x910x1000x760x93

HEB / AR / EN
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ראשי / אודות

קצת עלינו

בשוק מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח קיימים אלפי מוצרים מעשרות מותגים, שנועדו להקנות מראה נקי לעור הפנים והגוף, ולמעשה לכסות פגמים שונים בעור בצורה אחידה ואסתטית, אך קשה מאוד למצוא מוצרים שנותנים פתרון ייסודי לבעיות עור שונות, ושמקנים שגרה של טיפוח אמיתי ושמירה על בריאות ומראה העור הטבעי.

אנחנו בחברת SABRINE מאמינות, כי הבסיס לטיפוח ויופי הוא לפני הכל “תשתית איכותית”, כלומר עור חלק, נקי ובריא מיסודו, ושבמקביל לשימוש בכלל מוצרי הקוסמטיקה והאיפור, חשוב ואף חיוני לא להזניח את בריאות וחוזק עור הפנים והגוף.

המותג SABRINE החל את דרכו בשנת 2017, מתוך חזון ליצור תרבות של שגרת טיפוח יומית, שמטרתה לדאוג בראש ובראשונה לעור פנים בריא יותר וחזק יותר, וממחיש את האמונה שלנו בשמירה על בריאות העור כיסוד חזק וראשון בחשיבותו בכל הקשור לטיפוח ומראה הפנים והגוף.

המותג SABRINE חרט על דגלו מתחילת דרכו להיות ידידותי לסביבה ככל האפשר, ולכן כל המוצרים שלנו עשויים מחומרים טבעיים, ולא מנוסים על בעלי חיים בתהליך הפיתוח והייצור. חברת SABRINE מייצרת את מוצריה בישראל, במעבדות העומדות בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות, ומייצרת מוצרים לחברות קוסמטיקה גדולות בארץ ובחו"ל. כל המוצרים שלנו מאושרים ע"י משרד הבריאות.

אנחנו כאן בשבילך, ונעשה את מירב המאמצים לספק את המוצרים האיכותיים ביותר שניתן, במחיר הוגן ובסטנדרט שירות גבוה, ותנאי אספקה מהירים ונוחים.

בשבילנו ב-SABRINE, לתת לך את הכי טוב, זה כל היופי.

האם להסיר פריט זה מסל הקניות?

איפוס סיסמה

מלאו את כתובת הדוא״ל ונשלח קישור
ליצירת סיסמה חדשה

שכחת את הסיסמה? יש להזין את שם המשתמש או כתובת האימייל. הוראות איפוס הסיסמה ישלחו באימייל.

יצירת חשבון

* שדות חובה

משתמשים רשומים