0x1080x1070x1000x460x910x1000x760x93

HEB / AR / EN
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משלוחים והחזרות

מדיניות משלוחים

 1. החברה מספקת את מוצריה ללקוחות בכל רחבי הארץ, למעט שטחי הרש"פ ועזה, באמצעות שליחי החברה ו/או חברות משלוחים חיצוניות ומעניקה ללקוחותיה ארבעה אפשרויות לשילוח ההזמנה, ללא כל תוספת תשלום ובהתאם למפורט להלן:
 2. איסוף עצמי – באפשרות הלקוחה לאסוף עצמאית וללא עלות את ההזמנה אותה רכשה במשרדי החברה בכתובת – שד' המגינים 53 (בית רסקו) קומה 6, חיפה, בשעות הפעילות בימים א'-ה' בין השעות 09:00 בבוקר ועד 18:00.
 3. משלוח לנקודת איסוף – ללקוחות הבוחרים בשירות זה, ההזמנה תישלח ע"י חברת שילוח חיצונית לנקודת איסוף(חנות/לוקר) קרובה לביתו, מתוך רשימת נקודות האיסוף אותן מציעה חברת השילוח ואשר ניתן לראות בפירוט באתר. שירות זה ניתן ללקוחות מכל חלקי הארץ, בזמני אספקה של עד 5 ימי עסקים.
 4. משלוח באמצעות שליח עד הבית(Door2Door) – ללקוחות הבוחרים בשירות זה, ההזמנה תישלח לכתובתו הפרטית אותה סיפק בעת ביצוע ההזמנה באתר. שירות זה ניתן ללקוחות בכל רחבי הארץ באמצעות חברות שילוח חיצוניות ושליחי החברה, בזמני אספקה של עד 5 ימי עסקים, ובתיאום מראש עם הלקוח אודות יום האספקה. אפשרות משלוח זו אינה זמינה ללקוחות המבקשים לשלם באמצעות כסף מזומן.
 5. שליח עד הבית לאיסוף מזומן – ללקוחות אשר אין באפשרותם לשלם בשום אמצעי תשלום מלבד מזומן, תינתן האפשרות לשילוח לכתובתו הפרטית כפי שסופקה בעת ביצוע ההזמנה, ע"י שליחי החברה אשר יאספו את התשלום מבית הלקוח. מסירת החבילה מותנית בקבלת תשלום מלא עבור עלות ההזמנה והשילוח לשליח במעמד המסירה. השירות זמין ללקוחות המתגוררים ביישובי הצפון והמרכז בלבד, ואינו זמין ליישובי הדרום, השפלה ואזור ירושלים(מיוצגים באתר כ"אזורים מרוחקים"). זמני אספקת המשלוח בשירות זה הינם 5 ימי עסקים ובתיאום מראש עם הלקוח אודות יום האספקה.
 1. למען הסר ספק, יובהר בזאת, כי בהתאם לכתוב בסעיפים 35 ו-36 לעיל, משמעות הדבר היא כי לא ניתנת האפשרות לתשלום במזומן, ללקוחות המתגוררים באזורים מרוחקים, על פי הגדרתם מעלה(יישובי הדרום, השפלה ואזור ירושלים והסביבה).
 2. יובהר בזאת, כי תשלום עלות השילוח תהווה תנאי לשילוח ההזמנה לכתובת הלקוח.
 3. המוצרים יסופקו לכתובת כפי שהוזנה בפרטי ההזמנה תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת. באזורים המוגבלים לגישה מבחינת ספק המשלוח, יסופק המוצר ללקוח במקום הסמוך לכתובת שהוזנה וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.
 4. במקרה בו לקוח מעוניין במשלוח עד הבית, יסופק המוצר באמצעות חברת שליחים וזאת כנגד תשלום מלוא דמי השליחות.
 5. החברה תספק ללקוח את המוצרים אשר הזמין, רק לאחר ששולמה מלוא התמורה בגינם, כולל עלויות שילוח באם ישנן.
 6. החברה לא תישא בכל אחריות לעיכוב באספקת מוצר הנובע מכוח עליון כמפורט בסעיף 58.3 להלן, והדבר לא ייחשב כהפרה מצד החברה.
 7. עם קבלת המוצר בידי הלקוח, באחריות הלקוח לבדוק מיידית האם ישנו פגם במוצר או שהוא שונה מהותית מכפי שמופיע באתר, לא לעשות כל שימוש במוצר ולהודיע על כך לחברה מיידית.
 8. על הלקוח מוטלת האחריות והחובה לעיין בעלון הצרכן המצורף למוצר ולפעול על פי האמור בו.
 9. החברה רשאית לשנות את מדיניות ותנאי המשלוחים ללא כל הודעה מוקדמת, בכפוף לפרסום מדיניות משלוחים מעודכנת בתקנון האתר.

 

החזרות וביטול עסקה:

 1. על ביטול עסקה ע"י קונה יחולו הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א 1981, לרבות התקנות שהותקנו מכוחו (להלן: "החוק והתקנות").
 2. בכפוף לחוק ולתקנות הנ"ל על הלקוח לדאוג לכך שהמוצר יוחזר סגור באריזתו המקורית ושלם, מבלי שנעשה בו כל שימוש וללא כל פגם ו/או פגיעה ו/או נזק ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
 3. על ביטול העסקה יודיע הקונה באחת מהדרכים הבאות: בטלפון, בדואר רשום, בדוא"ל, המפורסמים באתר. בכל אחת מן הדרכים הנ"ל על הלקוח לפרט את שמו, מספר הזהות כתובת מגורים מלאה וכן את פרטי ההזמנה.
 4. לאחר שיימסר ללקוח אישור בכתב להחזיר את המוצר, באחריות הלקוח לדאוג לשילוח המוצר חזרה למשרדי החברה באופן עצמאי, בכל דרך שימצא לנכון ובלבד שהמוצר יוחזר בשלמותו ובהתאם לתנאי ההחזרה הקבועים בחוק, וכל עלות שתיגרר כתוצאה משילוח מוצרים חזרה למשרדי החברה ע"י הלקוח, לרבות תשלום עבור שירות משלוחים פרטי, תשלום על משלוח בדואר, עלות נסיעה ברכב פרטי וכיוצ"ב, תחול על הלקוח ועליו בלבד, והוא לא יהא זכאי לכל פיצוי/שיפוי בגין עלויות כנ"ל. את המוצרים ניתן להחזיר לכתובת שד' המגינים 53 (בית רסקו) קומה 6, חיפה, באריזתם המקורית בלבד.
 5. במקרה של החזרת מוצר העומד בתנאי ההחזרה הקבועים בחוק ובתקנות, יקבל הלקוח זיכוי על סכום הרכישה לרכישת מוצר אחר הקיים באתר ו/או במלאי או החזר כספי על פי בחירתו של הלקוח.

האם להסיר פריט זה מסל הקניות?

איפוס סיסמה

מלאו את כתובת הדוא״ל ונשלח קישור
ליצירת סיסמה חדשה

שכחת את הסיסמה? יש להזין את שם המשתמש או כתובת האימייל. הוראות איפוס הסיסמה ישלחו באימייל.

יצירת חשבון

* שדות חובה

משתמשים רשומים